فیلم تبلیغاتی
فیلم تبلیغاتی ، ابزاری حیاتی برای مشاغلی است که  می خواهند برندسازی خودرا بهبود ببخشندو بر تصمیمات خرید مصرف کنندگان تأثیر بگذارند.
تبلیغات آنلاین می تواند به شرکتها کمک کند تا به افراد بیشتری دسترسی پیدا کنند. شرکت ها از فیلم ها استفاده می کنند تا به مصرف کنندگان نشان دهند که از محصولات و خدمات خود چه چیزی می توانند دریافت کنند.

فیلم تبلیغاتی آنلاین به ابزاری مهم تبدیل شده است که افراد را در تصمیم گیری های خرید خود تحت تأثیر قرار می دهد. اکثر کاربران آنلاین قبل از خرید محصول ، به شبکه های مجازی می روند تا یک کالا را بررسی کنند. این با افزایش تعامل در رسانه های اجتماعی تکمیل می شود. افراد بیشتری پس از تماشای فیلم و خواندن درباره آن در رسانه های اجتماعی به محصولات و خدمات علاقه مند شده اند.
فیلم تبلیغاتی یک راه خوب برای کسب نتایج است. صفحات وب از ویدیوهای آنلاین استفاده می کنند تا مصرف کنندگان در لیست های پستی ثبت نام کنند. مطالعات نشان داده اند که اگر اطلاعاتی که ارائه میشودبتواند به بینندگان کمک کند ، بالغ بر نیمی از آنها  ویدیو  را  دوباره و بیش از یک بار تماشا کنند. فیلم های طولانی تر بیننده بیشتری دارند.

فیلم ها ی در دسترس و با جستجوی راحت تر  به مردم این اجازه را می دهد تا به جای خواندن صرف مطلب درباره آنها ، بتوانند محصولات و خدمات یک بنگاه اقتصادی  را ببینند وارتباط بهتری با تولیدات برقرار کنند.
لینک های زیر بشما کمک خواهد کرد تا مطالب روشنتر شود :
شرکت صنایع بسته بندی شادمهر
شرکت مهنسی کشاورزی حاتم
شرکت بازاریابی شبکه ای نفیس